Ознака: ги прими

Живот

Претседателот Иванов ги прими „Некст тајм“ во Вилата Водно

Претседателот Ѓорге Иванов, пред истекот на својот мандат, вчера во својот дом го угости рок-дуото “Некст тајм”, кои деновиве ги собраа сите симпатии за преработката на песната “Нешто ќе те […]