Ознака: глава

Живот

Глава, стомак, нозе: Делови од телото што откриваат колку сте паметни

Вашиот мозок не е единствениот дел од телото што открива колку сте паметни. Прочитајте кои се четирите делови од телото што откриваат дали сте надпросечно интелигентни. Глава, стомак, нозе: Делови […]

Занимливости

Забележала на ултразвук дека нејзиното бебе е поинаво: Лекарите ја убедувале дека се е во ред а откако се породила…

Хана Бовран Павеј(39),во 36-тата недела од бременоста отишла на ултразвук. Тогаш и изгледало дека нејзината ќерка има невообичаено голема глава, но лекарите ја убедувале дека се е во ред.Хана безгрижно […]

Сцена

На Рада Манојловиќ и дојде преку глава: Доста се изживувате на мене кој како ќе стигне…

Имено, во медиумите се појави инфомација дека пејачката каснела на снимање на емисија, затоа Саша Поповиќ се изнервирал и нејзиниот дечко Харис Берковиќ кои заедно чекале Рада  да се обрати […]