Ознака: гламурозен накит

Мода

H&M за оваа зима: виолетово палто, блескави фустани и гламурозен накит

H&M оваа колекција за оваа зима 2012-2013, ја обои во оптимистички бои и гламурозен накит… Новите парчиња облека од модната куќа на H&M се погодни за секојдневен живот. Иако зимата […]