Ознака: гламурозна

Сцена

Пејачката Симона секси на својата свршувачка

Поп-пејачката Симона Попоска неодамна и официјално му ја вети својата љубов на саканиот Кристијан.На луксузната свршувачка која се случи покрај Охридското езеро, Симона носеше гламурозен фустан, кој како што и […]