Ознака: гламурозно

Фото

Снежна убавица: Хајди Клум во зимски едиторијал

Италијанското списание Amica направи вистински потег кога ја ангажираше заносната Хајди Клум за своето зимско издание.    Раскошната убавица во овој гламурозен едиторијал изгледаше како снежна кралица, која позира покрај […]