Ознака: гламур

Сцена

Елката на Јелена Карлеуша мора да биде поразлична од сите

Иако до Новата година не делат само уште неколку дена, српската поп-дива Јелена Карлеуша и нејзиното семејство, дури сега најдоа време за да го украсат својот дом во новогодишен амбиент.А […]

Занимливости

Внесете ГЛАМУР во спалната со користење на предмети што ги имате дома

Ако сакате светки и блескање преуредете ја спалната со помош на овие совети.Ако сакате светки и блескање преуредете ја спалната со помош на овие совети. Се што ви треба е: […]