Ознака: гласачко ливче

Вести

МВР: Тепачка во Шутка и фотографирања на гласачко ливче

Министерството  за внатрешни работи на денешното гласање од вториот круг од Локалните избори нема регистрирани посериозни нарушувања на јавниот ред и мир.Порпаролот на МВР Тони Ангеловски на прес-конференција истакна дека […]