Ознака: гласни жици

Сцена

Северина итно оперирана!

Северина Којиќ веќе подолг период има здравствени проблеми поради кои  сега отишла под нож. Поп пејачката Северина Којиќ  повторно има големи  здравствени проблеми кои  за жал не можела да ги реши […]

Сцена

Северина е болна, ги откажа настапите

Северина Којиќ соопшти дека поради здравствената состојба е принудена да ги откаже сите настапи.Пејачката се огласи преку Фејсбук и ја извести публиката дека ги откажува наредните два концерти поради лекување […]