Ознака: глетка

Занимливости

СТРАШНА ГЛЕТКА: Му експлодирал Ајфонот во џеб и завршил…

Голема несреќа доживеа 36 годишниот Гарет Клир од Велика Британија кога неговиот Ајфон експлодирал по пад од велосипед. Тој приметил дим и зголемена топлина од својот телефон неколку секудни пред експлозијата, […]