Ознака: глисерот

Црна хроника

Таткото на девојката која загина во Хрватска раскажува како глисер и ја откинал ногата (ВИДЕО)

Таткото на Верена Хајнц, 20- годишна девојка од Австрија раскажува за несреќата во Хрватска при што загина неговата ќерка. Трагедијата се случила во средата, првиот ден од нивниот одмор на […]