Ознака: глума

Занимливости

Таа е за Оскар: Девојче одглуми дека и се допаѓа јадењето на мајка и

За да не ги повреди чувствата на својата мајка, ова мало девојче одлично одглуми дека и се допаѓа оброкот. Ова урнебесно видео стана вирално на социјалните мрежи. Мајката го снимала […]

Вести

ВИДЕО: Првичната незаинтересираност на СДСМ прејде во навреди кон жртвите на поплавата

Ароганцијата и оттуѓеноста на СДСМ од сопствениот народ прерасна во навреди и исмевања од страна на високите паритски фунционери на најголемата опозициска партија кон оштетените од природната катастрофа која ја […]

Сцена

ДОЛГА КОСА,КРАТОК ПАМЕТ: Шарлиз Терон ни „објасни“ како се пренесува ХИВ вирусот!

Прекрасната Шарлиз Терон докажа зошто треба да си се држи до глумата и да не претерува со научните анализи.Имено, актерката вчера учествуваше на 21-та меѓународна конференција во Дурбан, Јужноафриканската Република. […]