Ознака: глумици

Занимливости

Порно глумица од партијата на Берлускони: Нема од што да се срамам

Фијорела Чекачи Рубино, кандидадот за амбасадор од партијата на Силвио Берлускони, глумела во порно филм. Рубино ја играла главната улога во филмот кој го режирал Титно Браз, познат италијански режисер […]