Ознака: гнб

Балкан

Внимавајте, се појави нова дрога за силување: Само неколку капки предизикуваат 6 часа амнезија!

Полицијата на три локации во Белград заплени 4,5 литри дрога за силување (ГНБ) таканаречени течни екстази.Само неколку милилитри од оваа супстанца која ја подметнуваат на жртвата во пијалокот предизвикува омалаксаност […]