Ознака: Гога Секулиќ

Сцена

Останаа само ОГРОМНИТЕ ГРАДИ: Пејачката ослабела 20 килограми, ни пријателите не ја препознале!

Популарната пејачка толку многу  ослабела што е скоро непрепознатливаТешко дека ќе ја препознаете Гога  на овие фотографии која ослабела 20 кг, и линијата ја довела до совршенство. Кога Гога објави […]

Сцена

Ја напушта Србија засекогаш! Пејачката си најде момче, го остава пеењето и заминува за Америка!

Пајачката Гога Секулиќ зад себе има  љубовна трагедија, но   одлучила да не допушти  тоа да влијае на нејзе. Имено, таа се омажила  за Игор Рамовиќ, кој  само  два месеци по  […]

Сцена

Не може повеќе да трпи болка: Гога Секулиќ мора под нож!

Пејачката Гога Секулиќ принудена е да ги извади силиконските импланти од  градите. Поради секојдневните болки  во  рбетот, нејзиниот  и киропрактичар ја советувале дека најдобро  ќе биде да го отстрани „товарот“ […]