Ознака: годишнина од брак

Сцена

Лепа Брена со емотивна фотографија му ја честиташе годишнината од брак на својот сопруг

На денешен ден пред 27 години Лепа Брена и Боба Живојиновиќ се венчаа во Белград. Свадбата која уште долго ќе се памети ја направија во еден луксузен хотел каде присуствуваа […]