Ознака: гола во постела

Сцена

Лила го запали Инстаграм: Гола во постела ужива во Грција

Водителката Лила Филиповска е активна на социјалните мрежи, а овојпат на Инстаграм каде има голем број следбеници, објави провокативна фотографија. Во постела, гола покажа како ја поминува неделата во Грција.