Ознака: голден гејт

Фото

Двајца вљубени сакале да се фотографираат на плажа, а потоа се случило ОВА!

Фотографирање на пар кој чека дете на плажата во Сан Франциско, доживеа неочекуван пресврт откако на плажата се најде нудист.Необичната фотографија е објавена на социјалната мрежа Имгур. На фотографијата снимена […]