Ознака: голема свадба

Сцена

Се подготвува за свадба од соништата, па ги почести фановите

Идната снаа на Лепа Брена идниот месец ќе се венча со синот на пејачката Филип Живојиновиќ, а пред свадбата Александра Пријовиќ ги изненади фановите. Имено пејачката објави сексапилна фотографија во […]