Ознака: големина

Живот

Не сте виделе вакво нешто! – Нема да ви се верува големината на ова животно кое најверојатно го донесе коронавирусот!

Луѓето околу светот останаа без зборови кога ја видоа оваа фотографија. Нема да ви се верува колкав е овој редок азиски лилјак. „Големиот златнокрунест лилјак“ беше сликан во Филипините па […]

Љубов и секс

Секоја четврта жена прекинала врска поради големина на пенисот: Еве колку е „доволно“!

Со оглед на тоа дека минатата година глобалната анализа спроведена на 15.000 фалуси покажала дека просечната големина на пенисот во ерекција е 13.1 центиметар, изгледа дека жените преферираат друга големина.Ново […]

Занимливости

Објавена листата на државите во кои живеат најнадарените мажи

Димензиите на машките гениталии се една од најчестите теми меѓу жените.Во изминатите месеци интернетот се бавеше со димензиите на познатите мажи, а не се помалку интересни ни величините на непознатите […]

Живот

Се колне дека задникот ѝ е природен, но кога ќе ги видите фотографиите ќе се запрашате дали ја кажува вистината

Рејлин има повеќе од 120.000 фанови на Инстаграм каде редовно  објавува свои провокативни фотографии. Но, многумина сметаат  дека малку п