Ознака: големиот брат

Сцена

Големиот брат излажа, Маја ја напушти куќата, но се врати со нова фризура

Маја Николиќ тешко се помири со последното место во изборот на балканска песна и побара да ја напушти куќата. Толку ги изгуби нервите што дури се спакува и побара да […]

Сцена

Поддршка за Невена поради удирањето на Синди

Исфрлената станарка од куќата на Големиот брат, Невена, на Твитер доби поддршка поради тоа што ја удрила нејзината соперничка Синди. Моделот Невена Миличевиќ долго време во себе го собираше огорченото […]

Сцена

Ава побара да ја напушти куќата на Големиот брат поради испит, но избра пари, наместо образование!

Како што некои медиуми дознаа, хрватската старлета пред да влезе во куќата на “Големиот брат“ имала договор со продукцијата на 7-ми април да ја напушти куќата еден ден за да […]

Сцена

Физичка пресметка во куќата на „Големиот брат“!

Пред нешто помалку од два часа во куќата на „Големиот брат”, се случи инцидент. Поточно, Ивана Стаменковиќ Синди ја предизвика манекенката Невена Миличевиќ и 'рече дека има целулит стискајќи ја […]

Сцена

Видео: Алфа мажјакот Славко мастурбираше пред будните камери на „Големиот брат“

Симпатијата на Маја Николиќ, алфа мажјакот Славко очигледно се возбуди премногу, па неможеше да се воздржи ниту од будните камери во куќата, па реши да се самозадоволи под чаршафот. И […]