Ознака: големи гради

Сцена

Останаа само ОГРОМНИТЕ ГРАДИ: Пејачката ослабела 20 килограми, ни пријателите не ја препознале!

Популарната пејачка толку многу  ослабела што е скоро непрепознатливаТешко дека ќе ја препознаете Гога  на овие фотографии која ослабела 20 кг, и линијата ја довела до совршенство. Кога Гога објави […]