Ознака: голем задник

Занимливости

Голем задник значи долг живот

Почнете да ги сакате облините на вашето тело, бидејќи според последните истражувачки наоди тие се знак за долг животен век.     Според податоците добиени од претходни студиски анализи масните наслаги […]