Ознака: голем Ровер

Свет Сцена

Гвинет Палтроу – веспата е совршено решение за сообраќајниот метеж

Иако пред неколку години, возејќи ја својата ќерка Епл на скутерот за малку ќе се судреше со автобус кој непрописно го претекна, славната оскаровка и денес не се откажува од […]