Ознака: голем судир

Меѓународен фудбал

Голем судир на полските хулигани со припадниците на македонското МВР

Хаосот со полските навивачи, кој почна вчера со нивна меѓусебна тепачка на скопскиот плоштад поради која имаше и приведени од полицијата, продолжи и денеска со оглед на неофицијалните информации кои […]