Ознака: голи фотографии

Сцена

Уапсен маж кој наводно ги украл голите фотографии на Северина

Маж кој се сомничи дека украл сет голи фотографии од Северина Којиќ уапсен е во Хрватска. Полицијата се сомнева дека крадецот се занимава со високотехнолошки криминал. Овие фотографии со брзина […]

Сцена

Се огласи менаџерот на Северина откако на интернет се појавија гола

Менаџерот на хрватската пејачка Северина Коиќ, Томислав Петровиќ, се огласи откако на интернет протекоа голите фотографии на кои наводно е пејачката, пишува „Индекс.хр“ – Сето ова се „случува“ токму откако […]