Ознака: голотија

Балкански убавици Видео

,,Задругарката‘‘ Љуба Пантовиќ се соблече ,,како од мајка родена‘‘(видео)

Миљана Кулиќ одлучи да ги интервјуира учесниците во реалното шоу ,,Задруга‘‘ со нејзината мајка, Марија Кулиќ, и им рече на сите нејзини соговорници дека ова е, наводно, нејзината задача. По […]

Живот

Видела фотографии од голата свекрва во телефон: Еве што сторила!

Свекрвата ја замолила фотографиите од телефон да ѝ ги префрли на диск. Но, тогаш младата жена доживеала хорор – се соочила со интимни фотографии од мајката на својот сопруг, пишува […]

Живот

„ДЕВОЈКИ, ИЗГЛЕДАТЕ КАКО ИЗЛОЖЕНО МЕСО“: Порака на дечко го разбрани регионот!

„Дали навистина сакате да бидете дел од излог со изложено месо кое нормално еднаш се употребува, се заситува човек и следниот ден веќе гледа друго парче?“ – праша еден белграѓанец.Тој […]