Ознака: Голо Брдо

Црна хроника

НОВА НЕСРЕЌА ја потресе Македонија: 3 лица загинаа, едно тешко повредено во сообраќајка

Три лица загинаа, а едно е тешко повредено во сообраќајна несреќа што се случи попладнево кај селото Требиште во Голо Брдо.Од здобиените повреди на самото место починале Азем Карабрахами (21) […]