Ознака: голо тело

Сцена

Ќерката на Мајкл Џексон позираше топлес и ги покажа над 50-те тетоважи

Парис Џексон, ќерката на познатиот покоен пејач Мајкл Џексон, ги покажа своите многубројни тетоважи кои ги направила откако наполнила 18 години, а ги има над 50. Парис живее со околу […]