Ознака: гол задник

Сцена

Ким повторно се надмина себеси, а Инстаграм никако да го цензурира нејзиниот гол задник

Најпопуларната старлета Ким Кардашијан не престанува со провокациите, па така на својот Инстаграм профил објавила фотографија со која ниту еден маж не остави рамнодушен. За само неколку минути фотографијата доби […]

Фото

Фото: Сè на мегдан: Голиот задник на Кардашијан „го стави во сенка“ концертот на нејзиниот сопруг!

Ријалити ѕвездата Ким Кардашиан уште еднаш го запрепасти светот со изборот на модни комбинации кои се почесто се шокантни. Овојпат по повод

Фото

Цел свет го гледа нејзиниот ГОЛ ЗАДНИК: Сигурно се кае што не се поместила само малку…

Затоа што оваа фотографија се прошири по социјалните мрежи, нема сомнение дека довојката што е на неа не жали што не се поместила 10 сантиметри лево или десно. Вака цел […]