Ознака: Горан Костовски

Избор на уредникот

Горан Костовски (Чизкејк) е најобичен манипулатор!

Горан Костовски (Чизкејк) еден млад господин кој го претставуваат како носител на мрежата „Бојкотирам уставни промени„ и кој синоќа беседеше на протестот, вечерва напишал коментар дека за наша жал синоќешниот […]