Ознака: горан куртума

Сцена

„Индира ми заби нож во грб“: Пејачката се сексала со нејзиниот сопруг додека таа…

Фолк пејачката Индира Радиќ се најде во центар на медиумски скандал кога нејзината поранешна другарка, а сегашна соперничка Весна Куртума, одлучи да проговори за она што го доживеала од поранешната […]