Ознака: горан папаз

Сцена

Уште еден македонски музичар ќе заплива во брачните води!

Македонскиот саксофонист Горан Папаз скокна в тавче. Додека биле на одмор на Тасос, тој ја побарал за жена долгогодишната партнерка, стружанката Емилија Мојсоска, која вчера на социјалните мрежи ја објави […]