Ознака: Гордана Попсимонова

Вести

Попсимонова од Шарената револуција: Ало СДСМ, не ми се допаѓаат сдсмовските интриги, во вас гледам ароганција, самобендисаност, целосна заслепеност

„Ова го пишувам затоа што од ден во ден гледам сé повеќе мои разочарани соборци. Некои од нив најавуваат и повикуваат на апстиненција на претстојните избори, а беа во првите […]