Ознака: гордост

Сцена

Цеца со моќни зборови емотивно си ја отвори душата- еве што и порача на нејзината ќерка Анастасија

Ќерката на Цеца овие денови ја објави новата песна „Ране“ која за само исто така неколку денови има преку 7 милиони прегледи. Откако на Анастасија Ражнатовиќ и честиташе нејзиниот брат […]

Занимливости

Потресна исповед на кума: Во плико ставила 20 евра, а потоа невестата ја изненадила со својата изјава

Финансиската состојба и била лоша и не можела да даде многу, па затоа невестата ја изненадила со неочекуван гест. Еве што напиша таа: – Минатиот викенд се мажеше мојата најдобра […]