Ознака: Горива нови цени

Вести

Горивата со нови цени од полноќ

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ја објави одлуката за новите цени на нафтените деривати кои ќе стапат на сила од полноќ. Минатата недела цената на ЕУРОСУПЕР БС-95 се зголеми […]