Ознака: гори стан

Македонија

Гори стан во Кисела Вода

Од засега непознати причини пожар избувнал попладнево во стан на 5-ти кат во станбена зграда на улицата “Народни херои“ во општина Кисела Вода, во близина на салата  Расадник. Неколку противпожарни […]