Ознака: Гостивар-Маврово

Живот

Променет сообраќаен режим на патниот правец Гостивар-Маврово

Како што информираат од АМСМ заради изведување градежни активности на автопатот А2 денес на патниот правец Гостивар-Маврово ќе има променет режим на сообраќај. – Виадукт трејд ДООЕЛ известува дека на […]