Ознака: Гостивар-Тетово

Црна хроника

Ауди излета од автопатот Гостивар – Тетово, повредено дете

Пет лица меѓу кои и едно двегодишно дете се повредени во сообраќајна несреќа што се случи на автопатот Гостивар – Тетово во близина на тетовската наплатна станица.Портпаролот на СВР Тетово […]