Ознака: гостин

Вести

Николовски демантира дека заразената докторка му била на свадба, но со статусот открива многу повеќе

Откако медиумите објавија дека директорката која има коронавирус била на свадба кај генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски, тој ја демантира оваа вест. Иако изворите кои брифираа дека директорката била […]

Живот

Келнер му раскажал на гостинот ТАЖНА ПРИКАЗНА: Не го видел семејството 2 години, а кога наплатил, следел ШОК

Келнер од Тексас Бен Милар (22) добил бакшиш 750 долари од гостин на кој му спомнал дека не го видел своето семејство во Северна Ирска повеќе од 2 години.Имено, тој […]