Ознака: готовина

Кошарка

Фото/Видео: Леброн Џејмс ги поздрави ослободените хрватски генерали?

Супер интересна приказна и неверојатна видео снимка стигнува од САД. Главни актери се Леброн Џејмс и ослободените хрватски генерали Анте Готовина и Младен Маркач. Се започна кога еден Хрват му […]