Ознака: готографија

Сцена

Дара Бубамара објави фотографија од градите

Српската пејачка Дара Бубамара на својот профил на Инстаграм објави фотографија која предизвика многу негативни коментари. Дара се сликала на плажа, во мали бикини од кои буквално и излегуваа градите. […]