Ознака: Гоца Тржан

Сцена

Совршен стајлинг за ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ за кој ќе се зборува! Еве како изгледаше пејачката Гоца Тржан

Популарната српска поп-пејачка Гоца Тржан, судејќи според фотографиите, со годините изгледа подобро и помладо, особено кога е придружувана од сопругот Раша Новаковиќ. Имено, иако го прослави својот 47-ми роденден пред […]

Сцена

Гоца Тржан топлес на плажа: Пејачката само по долен дел од бикини, голите гради ги покри со раце

Пејачката Гоца Тржан ги запали социјалните мрежи со новата топлес фотографија. Имено, пејачката на својот Инстаграм објави фотографија на која позира на лежалка на плажа. На себе имаше само долен […]

Сцена

Гоца Тржан и сопругот без влакна на јазикот: Среде емисија и кажа каде ќе имаат односи

Гоца Тржан и сопругот Раша важат за пар кој нема влакна на јаикот и отворено зборуваат за нивниот однос, но и за односот во креветот. Во една емисија каде гостуваа […]

Сцена

Гоца Тржан и Раша разменуваат нежности во автомобил

Пејачката Гоца Тржан неколку години е во успешен брак со помладиот сопруг Раша Новаковиќ. Тие важат за еден од најскладните, но и за најинтересните парови на естрадната јавна сцена. Пејачката […]

Сцена

„Нашите интимни односи се врвни и сакам да му ги исполнувам сексуалните фантазии“: Гоца Тржан жестока во описот на деталите од спалната соба

Пејачката Гоца Тржан нема проблем да зборува за интимата со нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ. Имено, таа истакна дека ова е многу важна точка за неа. – Што се однесува до […]

Сцена

24 часа пред камери: Гоца Тржан и нејзиниот сопруг oд септември ќе имаат свое реално шоу!

Пејачката Гоца Тржан одлучи да учествува во реалити проект кој ќе го следи нејзиниот живот. Од септември ќе може да следите како изгледа секојдневието на Гоца Тржан и нејзиниот сопруг […]

Сцена

Гоца Тржан ја откри: Ана Кораќ лиже за 12.000 евра

Пејачката Гоца Тржан и старлетата и бивша „задругарка“ Ана Кораќ беа гостинки кај водителот Огњен Амиџиќ во неговото популарно „Ами Џи шоу“. Покрај сите слушнати и нови муабети, гостинките добија […]