Ознака: Гоца Тржа

Сцена

Гоца Тржан објави до сега невидена фотографија од Тоше Проевски

Поп пејачката Гоца Тржан ги разнежи фановите и следбениците на Инстаграм откако објави фотографија со покојниот колега Тоше Проески.Гоца и Тоше во 2001 година ја снимија дуетската песна „1200 милји“, […]