Ознака: Гоце Чакаровски

Вести

Чакаровски добил овластувања на министер уште пред еден месец

Ако баба лаже, трап не лаже –заменикот министер за здравство Гоце Чакаровски добил овластувања на министер уште пред еден месец.Заменик министерот за здравство, Гоце Чакаровски, во синоќешното гостување на емисијата […]