Ознака: го бараат специјалци

Црна хроника

Хорор во Босна! Шестгодишно момче паднало во надојден поток, го бараат специјалци

Вчера во попладневните часови во Бегов Хан кај Жепча дете паднало во надојден поток, а потрагата по него се уште трае. Шестгодишно момче  било во близина на својата куќа кога […]