Ознака: го доживеа

Свет

Фејсбук го доживеа најголемиот крах во историјата

Социјалната мрежа Фејсбук главно профункционира по најголемиот пад во историјата. Но сѐ уште има големи проблеми низ целиот свет, јавува Си-Ен-Ен. Повеќе од 17 часа траат големите проблеми со најголемата […]