Ознака: го нападнале

Вести

Љупчо Палевски – Палчо од непознати лица нападнат пред неговата куќа

Активистот и претседател на движењето „Трета“, Љупчо Палевски се бори за живот на приватна клиника во Скопје по брутален физички напад кој се случил вчера. На Фејсбук се појави слика […]