Ознака: го прослави роденденот

Сцена

Каде и со кого го прослави роденденот синот на Лепа Брена?

Стефан Живојиновиќ наполни 27 години, а својот роденден го дочека на, за ваква прилика, навистина необично место. Стефан и Бобо Живојиновиќ, синоќа отишле во еден хипермаркет за да купат се […]