Ознака: го разреши

Живот

Министерот Филипче го разреши директорот на ГАК Ваљон Беља

Министерот за здравство Венко Филипче денес го разреши економскиот директор на Клиниката за гинекологија Ваљон Беља. Во пост на Фејсбук Беља вчера ја обвини својата колешка Викторија Јовановска, директорка на […]