Ознака: ГРАДНИК

Мода

Градник по кој полудеа сите жени со големи гради

Жените на социјалните мрежи со одушевени од изумот на Ерин Робертсон, основачката на марката „Та Та Тауел“. Интересните „градници“ се повеќе ги освојуваат жените со големи гради, кои на социјалните […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ го сруши интернетот со селфи без градник

Ќерката на мега ѕвездата Цеца не престанува да ги провоцира социјалните мрежи и своите фанови.Овој пат младата Анастасија Ражнатовиќ објави неколку провокативни фотографии на својот Инстаграм профил и веднаш го […]

Живот

Девојки, овие корисни трикови ќе ви ги решат проблемите коли ги имате со градниците!

Драги  дами, веројатно  повеќе пати  сте биле  во  ситуација да ви  биде потребен градник со  малку  поинаков изглед.За сета среќа   одредени предмети можат    да се искористат  пофункционално, така што  ќе […]

Сцена

Овие гради сигурно ќе ги запомните: Плавуша без градник и гаќички направи вистински хаос во Пинковите ѕвезди!

Атрактивната русокоса во провокативен фустан го излуде Милан Калиниќ, но и  останатите мажи во студиото.На снимањето на Пинковите ѕвезди никој  не останал  рамнодушен кога на сцена се појавила русокоса во […]

Живот

Дами, никогаш не обидувајте се да го правите ова со градите!

Женските гради се можеби најппривлечниот дел од женското тело, но тие се и многу деликатен орган кој бара посебен третман, бидејќи лесно може да биде повреден.Во продолжение погледнете неколку работи […]